Frigul a făcut prima victimă din acest sezon, la Iași: bătrân găsit în stare gravă, fără căldură în casă
Bătrânii uitați de lume sunt, din nou, primele victime ale frigului. O ambulanță a preluat dintr-o casă neîncălzită din sat Domniță, comuna Tibana, un pacient în vârstă de 70 ani…